RAC02-12SGB
5S-RAC02-12SGB
RAC02-12SGB
AC/DC CONVERTER 12V 2W
Product Description
| Series: | POWERLINE RAC02-GB |
| Type: | - |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 167mA |
| Power (Watts): | 2W |