KWS25A-15
5S-KWS25A-15
KWS25A-15
AC/DC CONVERTER 15V 25W
Product Description
| Series: | KWS-A |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 265 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.7A |
| Power (Watts): | 25W |