KWD10-1515
5S-KWD10-1515
KWD10-1515
PWR SUP +/-15V 10W +/-0.36A
Product Description
| Series: | KW |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Input: | 85 V ~ 265 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | -15V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 360mA |
| Power (Watts): | 360mA |
| Applications: | 10W |