KMT40-51515
5S-KMT40-51515
KMT40-51515
PWR SUP MEDICAL 5V/+15V/-15V 40W
Product Description
| Series: | KM |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 3 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 15V |
| Voltage - Output 3: | -15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 5A |
| Power (Watts): | 500mA |
| Applications: | 500mA |
| Features: | 40W |