KMD40-1212
5S-KMD40-1212
KMD40-1212
PWR SPLY MEDICAL +12V/-12V 40W
Product Description
| Series: | KM |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | -12V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.66A |
| Power (Watts): | 1.66A |
| Applications: | 40W |