FE175D480T033FP-00
5S-FE175D480T033FP-00
FE175D480T033FP-00
AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT
Product Description
| Series: | VI Brick? AC Front End |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 48V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 6.9A |
| Power (Watts): | 330W |