BP5726-15
5S-BP5726-15
BP5726-15
AC/DC CONVERTER 15V 800MA 12W
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 276 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 800mA |
| Power (Watts): | 12W |