BP5723-33
5S-BP5723-33
BP5723-33
AC/DC CONVERTER 3.3V 3A 10W
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 80 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3A |
| Power (Watts): | 10W |