BP5047B15
5S-BP5047B15
BP5047B15
AC/DC CONVERTER 15V 150MA 2W
Product Description
| Series: | BP5047 |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 170 ~ 304 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15.2V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 150mA |
| Power (Watts): | 2W |