BP5037B15
5S-BP5037B15
BP5037B15
IC AC/DC CONV 15V 170MA SIP10
Product Description
| Series: | BP5037 |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 80 ~ 120 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 170mA |
| Power (Watts): | 3W |