AA30T030512A
5S-AA30T030512A
AA30T030512A
AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 30W
Product Description
| Series: | AA30T |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 3 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 2: | 5V |
| Voltage - Output 3: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 4A |
| Power (Watts): | 1.5A |
| Applications: | 250mA |
| Features: | 30W |