AA15S2400A
5S-AA15S2400A
AA15S2400A
AC/DC CONVERTER 24V 15W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 625mA |
| Power (Watts): | 15W |