AA07S1500A
5S-AA07S1500A
AA07S1500A
AC/DC CONVERTER 15V 7W
Product Description
| Series: | AA07S |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 466mA |
| Power (Watts): | 7W |