CT15NV12221K
5S-CT15NV12221K
CT15NV12221K
CT15V 220R 12.5MM PITCH PLUG IN
Product Description
Packaging:Bulk
Series:CT15
Resistance (Ohms):Active
Power (Watts):220
Tolerance:0.25W
Temperature Coefficient:1/4W
Number of Turns:??????10%
Adjustment Type:??????500ppm/??????C
Resistive Material:1
Mounting Type:Top Adjustment
Termination Style:Carbon
Size / Dimension:Through Hole
Other:PC Pins,Square - 0.610 x 0.591 Face x 0.232 H (15.50mm x 15.00mm x 5.90mm),,