CB10LV221M
5S-CB10LV221M
CB10LV221M
TRIMMER 220 OHM 0.15W TH
Resistance (Ohms):Active
Power (Watts):220
Tolerance:0.15W
Temperature Coefficient:??????20%
Number of Turns:??????500ppm/??????C
Size / Dimension:PC Pins
Other:Rectangular - 0.433 x 0.386 Face x 0.236 H (11.00mm x 9.80mm x 6.00mm),,,