3314J-1-500E
5S-3314J-1-500E
3314J-1-500E
TRIMMER 50 OHM 0.25W SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | Trimpot? 3314 - Sealed |
| Resistance (Ohms): | 50 |
| Power (Watts): | 0.25W |
| Tolerance: | 1/4W |
| Temperature Coefficient: | ??????20% |
| Number of Turns: | ??????100ppm/??????C |
| Size / Dimension: | J Lead |
| Other: | Square - 0.177 x 0.177 Face x 0.100 H (4.50mm x 4.50mm x 2.55mm),,, |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)