3314J-1-204E
5S-3314J-1-204E
3314J-1-204E
TRIMMER 200K OHM 0.25W SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | Trimpot? 3314 - Sealed |
| Resistance (Ohms): | 200k |
| Power (Watts): | 0.25W |
| Tolerance: | 1/4W |
| Temperature Coefficient: | ??????20% |
| Number of Turns: | ??????100ppm/??????C |
| Adjustment Type: | 1 |
| Resistive Material: | Top Adjustment |
| Mounting Type: | Cermet |
| Termination Style: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | J Lead |
| Other: | Square - 0.177 x 0.177 Face x 0.100 H (4.50mm x 4.50mm x 2.55mm),,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)