3313S-1-204E
5S-3313S-1-204E
3313S-1-204E
TRIMMER 200K OHM 0.125W SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:Trimpot? 3313 - Sealed
Resistance (Ohms):200k
Power (Watts):0.125W
Tolerance:1/8W
Temperature Coefficient:??????20%
Number of Turns:??????100ppm/??????C
Size / Dimension:J Lead
Other:Rectangular - 0.142 x 0.159 Face x 0.211 H (3.61mm x 4.05mm x 5.35mm),,,
  • Molex
  • 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)
  • Texas Instruments
  • IC OPAMP ISOLATION 30KHZ 20CDIP