3312J-1-200E
5S-3312J-1-200E
3312J-1-200E
TRIMMER 20 OHM 0.1W SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:Trimpot? 3312 - Sealed
Resistance (Ohms):20
Power (Watts):0.1W
Tolerance:1/10W
Temperature Coefficient:??????20%
Number of Turns:??????100ppm/??????C
Size / Dimension:J Lead
Other:Rectangular - 0.110 x 0.098 Face x 0.067 H (2.80mm x 2.50mm x 1.70mm),,,
  • Molex
  • 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)
  • Texas Instruments
  • IC OPAMP ISOLATION 30KHZ 20CDIP