3224X-1-201E
5S-3224X-1-201E
3224X-1-201E
TRIMMER 200 OHM 0.25W SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:Trimpot? 3224 - Sealed
Resistance (Ohms):200
Power (Watts):0.25W
Tolerance:1/4W
Temperature Coefficient:??????10%
Number of Turns:??????100ppm/??????C
Size / Dimension:Gull Wing
Other:Rectangular - 0.189 x 0.138 Face x 0.209 H (4.80mm x 3.50mm x 5.30mm),,,
  • Molex
  • 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)
  • Texas Instruments
  • IC OPAMP ISOLATION 30KHZ 20CDIP