3223W-1-501E
5S-3223W-1-501E
3223W-1-501E
TRIMMER 500 OHM 0.125W SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | Trimpot? 3223 - Sealed |
| Resistance (Ohms): | 500 |
| Power (Watts): | 0.125W |
| Tolerance: | 1/8W |
| Temperature Coefficient: | ??????20% |
| Number of Turns: | ??????100ppm/??????C |
| Size / Dimension: | J Lead |
| Other: | Rectangular - 0.154 x 0.125 Face x 0.164 H (3.90mm x 3.18mm x 4.16mm),,, |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)