KB03KW01-28-BB
5S-KB03KW01-28-BB
KB03KW01-28-BB
INCAND PANEL INDICATOR WHT 28V
| Type: | Incandescent |
| Lamp Color: | White |
| Lens Color: | White |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Ratings: | - |
| Voltage: | 28V |
| Current: | - |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.48 (12.19mm) |
| Lens Style/Size: | Rectangle with Flat Top |
| Millicandela Rating: | 16.10mm x 11.60mm |