KB02KW01-5D24-JF
5S-KB02KW01-5D24-JF
KB02KW01-5D24-JF
SW IND PB RND AMB 24V
Type:LED
Lamp Color:Amber
Lens Color:-
Lens Transparency:Clear
Ratings:AC
Voltage:24V
Current:10mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.48 (12.19mm)
Lens Style/Size:Round with Flat Top
Millicandela Rating:11.60mm