KB02KW01-5C24-JC
5S-KB02KW01-5C24-JC
KB02KW01-5C24-JC
LED PANEL INDICATOR RED 24V
Type:LED
Lamp Color:Red
Lens Color:Red
Lens Transparency:Diffused
Ratings:DC
Voltage:24V
Current:10mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.48 (12.19mm)
Lens Style/Size:Round with Flat Top
Millicandela Rating:11.60mm