KB02KW01-28-JG
5S-KB02KW01-28-JG
KB02KW01-28-JG
INCAND PANEL INDICATOR BLUE 28V
Product Description
| Series: | KB |
| Type: | Incandescent |
| Lamp Color: | Blue |
| Lens Color: | Blue |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Ratings: | - |
| Voltage: | 28V |
| Current: | - |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.48 (12.19mm) |
| Lens Style/Size: | Round with Flat Top |
| Millicandela Rating: | 11.60mm |