KB02KW01-28-FF
5S-KB02KW01-28-FF
KB02KW01-28-FF
INCAND PANEL INDICATOR GRN 28V
Product Description
Series:KB
Type:Incandescent
Lamp Color:Green
Lens Color:Green
Lens Transparency:Diffused
Ratings:-
Voltage:28V
Current:-
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.48 (12.19mm)
Lens Style/Size:Round with Flat Top
Millicandela Rating:11.60mm