KB01KW01-5D12-JD
5S-KB01KW01-5D12-JD
KB01KW01-5D12-JD
SW IND PB SQ SLD AMB 12V
Product Description
Series:KB
Type:LED
Lamp Color:Amber
Lens Color:Amber
Lens Transparency:Clear
Ratings:AC
Voltage:12V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.48 (12.19mm)
Lens Style/Size:Square with Flat Top
Millicandela Rating:11.60mm