KB01KW01-5C12-JB
5S-KB01KW01-5C12-JB
KB01KW01-5C12-JB
LED PANEL INDICATOR RED 12V
Product Description
Series:KB
Type:LED
Lamp Color:Red
Lens Color:Red
Lens Transparency:Diffused
Ratings:DC
Voltage:12V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.48 (12.19mm)
Lens Style/Size:Square with Flat Top
Millicandela Rating:11.60mm