Lamps - Incandescents, NeonsVisual Communications Company - VCC 6838-1001-10PK
6838-1001-10PK
5S-6838-1001-10PK
6838-1001-10PK
6838-1001 10 PACKED
Product Description
| Series: | - |
| Type: | - |
| Series: | - |
| Voltage Rating: | - |
| MSCP (Mean Spherical Candle Power): | - |
| Lens Style: | - |
| Lens Size: | - |
| Lead Style: | - |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)