GM2BB40BM0C
5S-GM2BB40BM0C
GM2BB40BM0C
LED NEUTRAL WHT 4000K 85CRI 2SMD
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Color: | White |
| CCT (K): | Neutral |
| Flux: | 4000K |
| Current - Test: | - |
| Flux: | 37 lm (Typ) |
| Current - Test: | 150mA |
| Current - Test: | 3.25V |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 76 lm/W |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 85 (Typ) |
| CRI (Color Rendering Index): | 240mA |
| Current - Max: | - |
| Viewing Angle: | Surface Mount |
| Mounting Type: | 1111 (2828 Metric) |
| Package / Case: | SMD |
| Supplier Device Package: | 0.110 L x 0.110 W (2.80mm x 2.80mm) |
| Size / Dimension: | 0.083 (2.10mm) |
| Height - Seated (Max): | |
| Other: | ,, |
Related special
-
- GTC030-22-14S-LC-025
- Amphenol
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-22-21PW-025-LC
- Amphenol
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-22-21P-025-LC
- Amphenol
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-18-10P-LC
- Amphenol
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC06GR20-29P-LC
- Amphenol
- 17 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- GTCL030-20-27SZ-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTCL030-20-27SY-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTCL030-20-27SX-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTCL030-20-27SW-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC06GR20-4S-LC
- Amphenol
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- GTC030-24-79S-LC
- Amphenol
- 5 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-28-21SW-LC
- Amphenol
- 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-28-21S-LC
- Amphenol
- 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC06-18-10P-LC
- Amphenol
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- GTCL030-18-1SX-LC
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













