ASMT-MW00-NJKZ0
5S-ASMT-MW00-NJKZ0
ASMT-MW00-NJKZ0
LED MOONSTONE COOL WHITE TO252-3
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | Moonstone? |
| Color: | White |
| CCT (K): | Cool |
| Flux: | 5050K (4500K ~ 5600K) |
| Current - Test: | 46 lm |
| Flux: | 58 lm (43 lm ~ 73 lm) |
| Current - Test: | 350mA |
| Current - Test: | 3.6V |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 46 lm/W |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | 350mA |
| Current - Max: | 110?????? |
| Viewing Angle: | Surface Mount |
| Mounting Type: | TO-252-3 |
| Package / Case: | DPak (2 Leads + Tab) |
| Supplier Device Package: | SC-63 |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | 0.335 L x 0.335 W (8.50mm x 8.50mm) |
| Other: | 0.134 (3.40mm),, |
Related special
-
- AD7902BRQZ-RL7
- Analog Devices, Inc.(ADI)
- IC ADC 16BIT SAR 20QSOP
- In stock
-
- ADAU7112ACBZR7
- Analog Devices, Inc.(ADI)
- Audio Sample Rate Converter 2 Channel 9-WLCSP (1.26x1.26)
- In stock
-
- ADAU7112ACBZR7
- Analog Devices, Inc.(ADI)
- Audio Sample Rate Converter 2 Channel 9-WLCSP (1.26x1.26)
- In stock
-
- AIT6F18-1P0
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC00A24-10S-003-LC
- Amphenol
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cable Clamp
- In stock
-
- ACC06A22-19P-003-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-1S0
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC00A24-10P-003-LC
- Amphenol
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cable Clamp
- In stock
-
- AIT6E18-8P0
- Amphenol
- 8 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6F18-11S0
- Amphenol
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-11S0
- Amphenol
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC06E20-27P-003-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC05A20-18P-003-LC
- Amphenol
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-12S0
- Amphenol
- 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-1P0
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













