Home
All Products
Optoelectronics
LED Lighting - COBs, Engines, ModulesVisual Communications Company - VCC VAOL-ST1XAX-SA
VAOL-ST1XAX-SA
5S-VAOL-ST1XAX-SA
VAOL-ST1XAX-SA
POWER LED STARBOARD 1W TRUE GRN
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | 1W STAR |
| Type: | LED Module |
| Color: | Green |
| CCT (K): | - |
| Wavelength: | 525nm |
| Configuration: | Starboard |
| Flux @ Current/Temperature - Test: | 90 lm (Typ) |
| Current - Test: | 350mA |
| Temperature - Test: | 25??????C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.4V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 76 lm/W |
| Current - Max: | 350mA |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| Viewing Angle: | 150?????? |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 19.90mm Diameter |
| Height: | 6.10mm |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Domed |
| Other: | , |
Related special
-
- VSC7145RU-34/C
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- IC SERDES 10BIT DUAL-SPD 64QFP
- In stock
-
- VSC7145XRU-31/C
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- IC SERDES 10BIT DUAL-SPD 64QFP
- In stock
-
- VSC7145XRU-30/C
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- IC SERDES 10BIT DUAL-SPD 64QFP
- In stock
-
- VSC7142RC
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- IC DUAL RETIMER 64TQFP
- In stock
-
- VSC7173XYI
- Maxim Integrated
- IC PORT SELEC 2:1 MULT 1:2 32QFN
- In stock
-
- VSC7177XYI
- Maxim Integrated
- IC PORT SELEC 2:1 MULT 1:2 32QFN
- In stock
-
- VSC7108VP-01-ND
- VSC7108VP-01
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- In stock
-
- VSC7104VP-01-ND
- VSC7104VP-01
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- In stock
-
- VSC7421XJQ-02
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- 16 PORT UNMANAGED SWITCH
- In stock
-
- VSC7449YIH-01
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- 52-PORT (48X1G+4X10G) L2/L3 ENT
- In stock
-
- VSC7448YIH-01
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- 52-PORT L2/L3 STACKABLE GIGABIT
- In stock
-
- VSC7422XJQ-04
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- 25-PORT L2 SWITCH W/12 GE CUPHY
- In stock
-
- VSC7427XJG-02
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- 26 PORT MANAGED LAYER 2-SWITCH
- In stock
-
- VSC8522XJQ-02
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- 12 PORT GE PHY W/QSGMII MAC I/F
- In stock
-
- VSC8662XIC
- Microsemi Solutions Sdn Bhd.
- DUAL 10/100/1000 BASE-T & 100/10
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













