Home
All Products
Optoelectronics
LED Lighting - COBs, Engines, ModulesNMB Technologies Corporation UL64064-L12
UL64064-L12
5S-UL64064-L12
UL64064-L12
LED MODULE 55DEG BEAM 2700K
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | - |
| Type: | LED Module |
| Color: | White |
| CCT (K): | Warm |
| Wavelength: | 2700K |
| Configuration: | - |
| Flux @ Current/Temperature - Test: | Round |
| Current - Test: | - |
| Temperature - Test: | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Current - Max: | 69 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| Viewing Angle: | 80 |
| Features: | 55?????? |
| Size / Dimension: | - |
| Height: | 64.00mm Diameter |
| Light Emitting Surface (LES): | 15.40mm |
| Lens Type: | 50.00mm Diameter |
| Other: | Flat, |
Related special
-
- UF28150J
- MACOM Technology Solutions
- MOSFET 150W 28V 100-500MHZ
- In stock
-
- UCC12050EVM-022
- Texas Instruments
- EVAL BOARD FOR UCC12040 UCC12050
- In stock
-
- UMFT4222EV-D
- FTDI
- FT4222HQ-D EVALUATION MODULE
- In stock
-
- UMFT4222EV-B
- FTDI
- Future Technology Devices International Ltd
- In stock
-
- UMFT4222EV
- FTDI
- Future Technology Devices International Ltd
- In stock
-
- U6268B-MFPG3Y
- Microchip Technology
- IC DUAL SENSOR 16SOIC
- In stock
-
- U6268B-MFPG3
- Microchip Technology
- IC DUAL SENSOR 16SOIC
- In stock
-
- UCC5606DPTR
- Texas Instruments
- IC SCSI 9-LINE 3-5V TERM 16SOIC
- In stock
-
- UCC5606DPTR
- Texas Instruments
- IC SCSI 9-LINE 3-5V TERM 16SOIC
- In stock
-
- UCC5606DPTR
- Texas Instruments
- IC SCSI 9-LINE 3-5V TERM 16SOIC
- In stock
-
- UC5601DWPTR
- Texas Instruments
- IC 5V SCSI TERMINATOR 28SOIC
- In stock
-
- UC5601DWPTR
- Texas Instruments
- IC 5V SCSI TERMINATOR 28SOIC
- In stock
-
- UC5601DWPTR
- Texas Instruments
- IC 5V SCSI TERMINATOR 28SOIC
- In stock
-
- UCC5696PNRG4
- Texas Instruments
- IC PROG TERM SCSI 27LINE 80-LQFP
- In stock
-
- UCC5696PNR
- Texas Instruments
- IC PROG TERM SCSI 27LINE 80-LQFP
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













