BXRA-35E7000-J-00
5S-BXRA-35E7000-J-00
BXRA-35E7000-J-00
LED RS ARRAY WHITE 8100 LM
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | RS |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White |
| CCT (K): | Warm |
| Wavelength: | 3500K 7-Step MacAdam Ellipse |
| Configuration: | - |
| Flux @ Current/Temperature - Test: | Square |
| Current - Test: | 8530 lm (Typ) |
| Temperature - Test: | 2.8A |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 25??????C |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 29.4V |
| Current - Max: | 104 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 3.5A |
| Viewing Angle: | 80 |
| Features: | 120?????? |
| Size / Dimension: | - |
| Height: | 45.60mm L x 50.80mm W |
| Light Emitting Surface (LES): | 3.00mm |