UW3803X
5S-UW3803X
UW3803X
LED WHITE CLEAR 3MM ROUND T/H
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Color: | White |
| Configuration: | - |
| Lens Color: | Colorless |
| Lens Transparency: | Clear |
| Millicandela Rating: | 2400mcd |
| Lens Style/Size: | Round with Domed Top |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3mm (T-1) |
| Current - Test: | 3.10mm |
| Viewing Angle: | 3.7V |
| Mounting Type: | 20mA |
| Wavelength - Dominant: | 25?????? |
| Wavelength - Peak: | Through Hole |
| Features: | - |
| Package / Case: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height (Max): | 3mm |
| Other: | -,5.90mm, |
Related special
-
- UF28150J
- MACOM Technology Solutions
- MOSFET 150W 28V 100-500MHZ
- In stock
-
- UCC12050EVM-022
- Texas Instruments
- EVAL BOARD FOR UCC12040 UCC12050
- In stock
-
- UMFT4222EV-D
- FTDI
- FT4222HQ-D EVALUATION MODULE
- In stock
-
- UMFT4222EV-B
- FTDI
- Future Technology Devices International Ltd
- In stock
-
- UMFT4222EV
- FTDI
- Future Technology Devices International Ltd
- In stock
-
- U6268B-MFPG3Y
- Microchip Technology
- IC DUAL SENSOR 16SOIC
- In stock
-
- U6268B-MFPG3
- Microchip Technology
- IC DUAL SENSOR 16SOIC
- In stock
-
- UCC5606DPTR
- Texas Instruments
- IC SCSI 9-LINE 3-5V TERM 16SOIC
- In stock
-
- UCC5606DPTR
- Texas Instruments
- IC SCSI 9-LINE 3-5V TERM 16SOIC
- In stock
-
- UCC5606DPTR
- Texas Instruments
- IC SCSI 9-LINE 3-5V TERM 16SOIC
- In stock
-
- UC5601DWPTR
- Texas Instruments
- IC 5V SCSI TERMINATOR 28SOIC
- In stock
-
- UC5601DWPTR
- Texas Instruments
- IC 5V SCSI TERMINATOR 28SOIC
- In stock
-
- UC5601DWPTR
- Texas Instruments
- IC 5V SCSI TERMINATOR 28SOIC
- In stock
-
- UCC5696PNRG4
- Texas Instruments
- IC PROG TERM SCSI 27LINE 80-LQFP
- In stock
-
- UCC5696PNR
- Texas Instruments
- IC PROG TERM SCSI 27LINE 80-LQFP
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













