KW1148C-TR
5S-KW1148C-TR
KW1148C-TR
LED WHITE DIFFUSED 0603 SMD
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | - |
| Color: | White |
| Configuration: | - |
| Lens Color: | Yellow |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Millicandela Rating: | 25mcd |
| Lens Style/Size: | Rectangle with Flat Top |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 0.80mm x 1.60mm |
| Current - Test: | 2.8V |
| Viewing Angle: | 1mA |
| Mounting Type: | 132?????? |
| Wavelength - Dominant: | 150?????? |
| Wavelength - Peak: | Surface Mount |
| Features: | - |
| Package / Case: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0603 (1608 Metric) |
| Height (Max): | 1608 |
| Other: | 1.60mm L x 0.80mm W,0.40mm, |
Related special
-
- KAS2108ET
- E-Switch
- SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
- In stock
-
- KBC1122P-AJZS-ND
- KBC1122P-AJZS
- Microchip Technology
- In stock
-
- KBC1122-AJZS-ND
- KBC1122-AJZS
- Microchip Technology
- In stock
-
- KBC1108-NU
- Microchip Technology
- IC SUPER I/O 128TQFP
- In stock
-
- KSZ8382L
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 176LQFP
- In stock
-
- KSZ8382Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8381Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8342Q
- Microchip Technology
- IC VOIP ATA ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8382L
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 176LQFP
- In stock
-
- KSZ8382Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KF347
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP JFET 4MHZ 14DIP
- In stock
-
- KF351
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP JFET 4MHZ 8DIP
- In stock
-
- KA301A
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP GP 8DIP
- In stock
-
- KA3403D-ND
- KA3403D
- Fairchild/ON Semiconductor
- In stock
-
- KA334
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP GP 350KHZ 8DIP
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













