EASV3020BA2
5S-EASV3020BA2
EASV3020BA2
LED BLUE CLEAR 2SMD R/A
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Color: | Blue |
| Configuration: | - |
| Lens Color: | Colorless |
| Lens Transparency: | Clear |
| Millicandela Rating: | 79mcd |
| Lens Style/Size: | Rectangle with Domed Top |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.00mm x 1.00mm |
| Current - Test: | 3.3V |
| Viewing Angle: | 20mA |
| Mounting Type: | 120?????? |
| Wavelength - Dominant: | Surface Mount |
| Wavelength - Peak: | Right Angle |
| Features: | 471nm |
| Package / Case: | 468nm |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 2-SMD |
| Height (Max): | No Lead |
| Other: | 2-SMD,3.00mm L x 2.00mm W,1.00mm |
Related special
-
- EFB0505MA-F00
- Delta Electronics
- FAN AXIAL 50X10MM BALL 5VDC WIRE
- In stock
-
- EP4CE10E22C8N
- Altera (Intel)
- IC FPGA 91 I/O 144EQFP
- In stock
-
- EV8100ILPT
- Semtech Corporation
- IC PLC MODEM 144-LQFP
- In stock
-
- EV8080ILPT
- Semtech Corporation
- IC PLC MODEM 64-LQFP
- In stock
-
- EV8020ILPT
- Semtech Corporation
- IC PLC MODEM 64-LQFP
- In stock
-
- EV8010ILPT
- Semtech Corporation
- IC PLC MODEM 64-LQFP
- In stock
-
- EV8000ILPT
- Semtech Corporation
- IC PLC MODEM 100-LQFP
- In stock
-
- EV8020IMLTRT
- Semtech Corporation
- IC PLC MODEM 56-QFN
- In stock
-
- EV8010IMLTRT
- Semtech Corporation
- IC PLC MODEM 56-QFN
- In stock
-
- E-L9634TR
- STMicroelectronics
- IC DRIVER ISO 9141 8SOIC
- In stock
-
- E-L9634
- STMicroelectronics
- IC DRIVER BUS ISO 9141 8SOIC
- In stock
-
- EQCO850SC.2
- Microchip Technology
- IC TXRX SGL COAX LVDS 50OH 16QFN
- In stock
-
- EQCO400T8
- Microchip Technology
- IC EQUALIZER TWISTER PAIR 16QFN
- In stock
-
- EQCO875SC.2
- Microchip Technology
- IC TXRX SGL COAX LVDS 75OH 16QFN
- In stock
-
- ECE1099-FZG
- Microchip Technology
- IC GPIO EXPANSION 40QFN
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products












