Home
All Products
Optoelectronics
LED Indication - DiscreteEverlight Electronics Co Ltd 484-10SURT/S530-A3
484-10SURT/S530-A3
5S-484-10SURT/S530-A3
484-10SURT/S530-A3
LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Color: | Red |
| Configuration: | - |
| Lens Color: | Red |
| Lens Transparency: | Clear |
| Millicandela Rating: | 20mcd |
| Lens Style/Size: | Round with Flat Top |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.00mm |
| Current - Test: | 2V |
| Viewing Angle: | 20mA |
| Mounting Type: | 130?????? |
| Wavelength - Dominant: | Through Hole |
| Wavelength - Peak: | 624nm |
| Features: | 632nm |
| Package / Case: | - |
| Supplier Device Package: | Radial |
| Size / Dimension: | 3.0mm Wide Angle |
| Height (Max): | - |
| Other: | 4.10mm,, |
Related special
-
- 497-6838-2-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-6-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-1-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-6-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-1-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-2-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-6-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-1-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-6-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-1-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-2-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-6-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-1-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-6-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-1-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













