Home
All Products
Optoelectronics
LED Indication - DiscreteEverlight Electronics Co Ltd 48-21/T1D-ANPHY/3C
48-21/T1D-ANPHY/3C
5S-48-21/T1D-ANPHY/3C
48-21/T1D-ANPHY/3C
LED WHITE DIFF 2SMD R/A
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Color: | White |
| Configuration: | - |
| Lens Color: | Yellow |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Millicandela Rating: | 50mcd |
| Lens Style/Size: | Rectangle with Flat Top |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 1.20mm x 0.50mm |
| Current - Test: | 2.92V |
| Viewing Angle: | 5mA |
| Mounting Type: | 140?????? |
| Wavelength - Dominant: | Surface Mount |
| Wavelength - Peak: | Right Angle |
| Features: | - |
| Package / Case: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 2-SMD |
| Height (Max): | No Lead |
| Other: | Chip LED,1.80mm L x 1.10mm W,0.55mm |
Related special
-
- 497-6838-2-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-6-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-1-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-6-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-1-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-2-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-6-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-1-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-6-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-1-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-2-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-6-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-1-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-6-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-1-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













