Home
All Products
Optoelectronics
LED Indication - DiscreteEverlight Electronics Co Ltd 45-11UNC/2224430/TR8
45-11UNC/2224430/TR8
5S-45-11UNC/2224430/TR8
45-11UNC/2224430/TR8
LED WHITE CLEAR 2SMD
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Color: | White |
| Configuration: | - |
| Lens Color: | Colorless |
| Lens Transparency: | Clear |
| Millicandela Rating: | 1275mcd |
| Lens Style/Size: | Oval with Flat Top |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.3V |
| Current - Test: | 20mA |
| Viewing Angle: | 120?????? |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Wavelength - Dominant: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Features: | - |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | J-Lead |
| Size / Dimension: | Top View LED |
| Height (Max): | 3.00mm L x 2.00mm W |
| Other: | 1.30mm,, |
Related special
-
- 497-6838-2-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-6-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-1-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-6-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-1-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-2-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-6-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-1-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-6-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-1-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-2-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-6-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-1-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-6-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-1-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













