Ferrite CoresEPCOS (TDK) B66387G1200X187
B66387G1200X187
5S-B66387G1200X187
B66387G1200X187
FERRITE CORE
Product Description
| Series: | - |
| Core Type: | - |
| Inductance Factor (Al): | - |
| Tolerance: | - |
| Gap: | - |
| Effective Permeability : | - |
| Initial Permeability: | - |
| Material: | - |
| Core Factor mm-1: | - |
| Effective Length (le) mm: | - |
| Effective Area (Ae) mm2: | - |
| Minimum Core Cross Section (Amin) mm2: | - |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm3: | - |
| Finish: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Height: | - |
| Length: | - |
| Width: | - |
| Diameter: | - |
| Other: |
Related special
- BQ51013BRHLR
- Texas Instruments
- Wireless Power Receiver PMIC 20-VQFN (3.5x4.5)
- In stock
- B2B-PH-K-S
- JST
- Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)