CC080500000000000
5S-CC080500000000000
CC080500000000000
CAP KIT CER 10PF-0.68UF 480PCS
Product Description
| Packaging: | Binder |
| Series: | CC |
| Kit Type: | Ceramic |
| Capacitance Range: | 10pF ~ 0.68??????F |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Rated: | 16 ~ 50 V |
| Tolerance: | ??????5% |
| Applications: | ??????10% |