425-1296-5-ND
5S-425-1296-5-ND
425-1296-5-ND
Sharp Microelectronics
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Output Type: | Obsolete |
| Zero Crossing Circuit: | SCR |
| Number of Channels: | No |
| Voltage - Isolation: | 2 |
| Voltage - Off State: | 2500Vrms |
| Static dV/dt (Min): | 600V |
| Current - LED Trigger (Ift) (Max): | 3V/??????s |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 10mA |
| Current - Hold (Ih): | 200mA |
| Turn On Time: | 1mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 20??????s |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 1.2V |
| Operating Temperature: | 50mA |
| Mounting Type: | -30??????C ~ 100??????C |
| Package / Case: | |
| Mounting Type: | -30??????C ~ 100??????C |
| Gull Wing: | |
| Mounting Type: | -30??????C ~ 100??????C |
| Other: | 7.62mm),8-DIP,UR, |
Related special
-
- 497-6838-2-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-6-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-1-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-6-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-1-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-2-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-6-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-1-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-6-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-1-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-2-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-6-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-1-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-6-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-1-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













