H11D1-X017T
5S-H11D1-X017T
H11D1-X017T
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:-
Number of Channels:1
Voltage - Isolation:5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min):20% @ 10mA
Current Transfer Ratio (Max):-
Turn On / Turn Off Time (Typ):5??????s
Rise / Fall Time (Typ):6??????s
Input Type:2.5??????s
Output Type:5.5??????s
Voltage - Output (Max):DC
Current - Output / Channel:Transistor with Base
Voltage - Forward (Vf) (Typ):300V
Current - DC Forward (If) (Max):100mA
Vce Saturation (Max):1.1V
Operating Temperature:60mA
Mounting Type:400mV