Home
All Products
Isolators
Optoisolators - Transistor, Photovoltaic OutputBroadcom Limited 5962-0822703HEA
5962-0822703HEA
5S-5962-0822703HEA
5962-0822703HEA
OPTOISO 1.5KV 4CH DARLNG 16-DIP
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | - |
| Number of Channels: | 4 |
| Voltage - Isolation: | 1500VDC |
| Current Transfer Ratio (Min): | 200% @ 5mA |
| Current Transfer Ratio (Max): | - |
| Turn On / Turn Off Time (Typ): | 2??????s |
| Rise / Fall Time (Typ): | 6??????s |
| Input Type: | - |
| Output Type: | DC |
| Voltage - Output (Max): | Darlington |
| Current - Output / Channel: | 20V |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 40mA |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 1.4V |
| Vce Saturation (Max): | 10mA |
| Operating Temperature: | - |
| Mounting Type: | -55??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | Through Hole |
| Other: | 16-DIP (0.300,7.62mm),16-DIP, |
Related special
-
- 5-177912-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
- In stock
-
- 53748-0708
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- In stock
-
- 5-1437723-9
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- 50010R-10
- Echelon Corporation
- IC TXRX TPT/XF-78 TWISTED PAIR
- In stock
-
- 50020R-10
- Echelon Corporation
- IC TXRX TPT/XF-1250 TWIST PAIR
- In stock
-
- 50040R-02
- Echelon Corporation
- IC TXRX LPT-11 LINK POWER MODULE
- In stock
-
- 54-00005
- Interlink Electronics
- ASSY
- In stock
-
- 54-00005
- Interlink Electronics
- ASSY
- In stock
-
- 54-00005
- Interlink Electronics
- ASSY
- In stock
-
- 568-11484-6-ND
- PCA9615DPJ
- NXP USA Inc.
- In stock
-
- 568-11484-1-ND
- PCA9615DPJ
- NXP USA Inc.
- In stock
-
- 568-11484-2-ND
- PCA9615DPJ
- NXP USA Inc.
- In stock
-
- 568-11482-6-ND
- PCA9614DP
- 118
- In stock
-
- 568-11482-1-ND
- PCA9614DP
- 118
- In stock
-
- 568-11482-2-ND
- PCA9614DP
- 118
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products












