4N45-060E-ND
5S-4N45-060E-ND
4N45-060E-ND
Broadcom Limited
Product Description
Packaging:3050
Series:Tube
Number of Channels:Active
Voltage - Isolation:1
Current Transfer Ratio (Min):3750Vrms
Current Transfer Ratio (Max):200% @ 10mA
Turn On / Turn Off Time (Typ):1000% @ 10mA
Rise / Fall Time (Typ):5??????s
Input Type:150??????s
Output Type:-
Voltage - Output (Max):DC
Current - Output / Channel:Darlington with Base
Voltage - Forward (Vf) (Typ):7V
Current - DC Forward (If) (Max):60mA
Vce Saturation (Max):1.4V
Operating Temperature:20mA