OPI1290-032
5S-OPI1290-032
OPI1290-032
OPTOISO PUSH PULL
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Number of Channels: | 1 |
| Inputs - Side 1/Side 2: | 1/1/2000 |
| Voltage - Isolation: | - |
| Common Mode Transient Immunity (Min): | - |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Push-Pull |
| Current - Output / Channel: | Totem Pole |
| Data Rate: | - |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 5??????s |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 5??????s (Typ) |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 25ns |
| Voltage - Supply: | 25ns |
| Operating Temperature: | 2.3V (Max) |
| Mounting Type: | |
| Operating Temperature: | 2.3V (Max) |
| Package / Case: | |
| Operating Temperature: | 2.3V (Max) |
| Other: | -20??????C ~ 75??????C,Through Hole,Nonstandard,5 Lead |
Related special
-
- OPA4872IDG4
- Texas Instruments
- IC MUX 4:1 HI-SPEED 14-SOIC
- In stock
-
- OPA4872IDR
- Texas Instruments
- IC MUX 4:1 HI-SPEED 14-SOIC
- In stock
-
- OPT9221ZVM
- Texas Instruments
- IC TIME OF FLIGHT CNTRL 256NFBGA
- In stock
-
- OPA4872MDREP
- Texas Instruments
- IC MUX 4:1 HI-SPEED 14-SOIC
- In stock
-
- OPA4872MDREP
- Texas Instruments
- IC MUX 4:1 HI-SPEED 14-SOIC
- In stock
-
- OPA4872MDREP
- Texas Instruments
- IC MUX 4:1 HI-SPEED 14-SOIC
- In stock
-
- OPA4872ID
- Texas Instruments
- IC MUX 4:1 HI-SPEED 14-SOIC
- In stock
-
- OP420122Z
- Analog Devices Inc.
- IC OPAMP JFET
- In stock
-
- OP2840009SR
- Analog Devices Inc.
- IC OPAMP GP
- In stock
-
- OP4177ARU-REEL
- Analog Devices Inc.
- IC OPAMP GP 1.3MHZ 14TSSOP
- In stock
-
- OP97FS-REEL
- Analog Devices Inc.
- IC OPAMP GP 900KHZ 8SOIC
- In stock
-
- OP481GS-REEL
- Analog Devices Inc.
- IC OPAMP GP 105KHZ RRO 14SOIC
- In stock
-
- OP481GS-REEL
- Analog Devices Inc.
- IC OPAMP GP 105KHZ RRO 14SOIC
- In stock
-
- OP481GS-REEL
- Analog Devices Inc.
- IC OPAMP GP 105KHZ RRO 14SOIC
- In stock
-
- OP262HRU-REEL
- Analog Devices Inc.
- IC OPAMP GP 15MHZ RRO 8TSSOP
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













