MAX14937AWE+
5S-MAX14937AWE+
MAX14937AWE+
DGTL ISO 5KV 2CH 16SOIC
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | - |
| Technology: | Capacitive Coupling |
| Type: | I2C |
| Isolated Power: | No |
| Number of Channels: | 2 |
| Inputs - Side 1/Side 2: | 2/2/2018 |
| Channel Type: | Bidirectional |
| Voltage - Isolation: | 5000Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min): | 25kV/??????s (Typ) |
| Data Rate: | - |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): | - |
| Pulse Width Distortion (Max): | 65ns |
| Rise / Fall Time (Typ): | 95ns |
| Voltage - Supply: | - |
| Operating Temperature: | 2.25 V ~ 5.5 V |
| Package / Case: | |
| Operating Temperature: | 2.25 V ~ 5.5 V |
| Supplier Device Package: | |
| Operating Temperature: | 2.25 V ~ 5.5 V |
| Other: | 7.50mm Width),16-SOIC,, |
Related special
-
- MS3126E12-3PLC
- Amphenol Industrial
- Position Circular Connector
- In stock
-
- MX34032NF2
- JAE Electronics
- CONN HEADER R/A 32POS 2.2MM
- In stock
-
- ML22620TBZ0BX
- ROHM Semiconductor
- Audio Audio Signal Processor 4 Channel 32-TQFP (7x7)
- In stock
-
- ML22620TBZ0BX
- ROHM Semiconductor
- Audio Audio Signal Processor 4 Channel 32-TQFP (7x7)
- In stock
-
- MS3126E12-3SY-LC W/P CAP
- Amphenol
- 3 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cap (Cover), Coupling Nut
- In stock
-
- MS3126E12-3S-LC W/P CAP
- Amphenol
- 3 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cap (Cover), Coupling Nut
- In stock
-
- MCPK-8-T
- Samtec Inc.
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell
- In stock
-
- MCPK-8-S
- Samtec Inc.
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell
- In stock
-
- MB1EJN0800
- Amphenol Sine Systems
- 8 (4 + 3 Power + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Coupling Nut, Rotatable
- In stock
-
- MB1CKN0600
- Amphenol Sine Systems
- 6 (5 Power + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- MB1LLN0900
- Amphenol Sine Systems
- 9 (5 + 3 Power + PE) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- MA1LAP1700
- Amphenol Sine Systems
- 17 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- MB1CKN0800
- Amphenol Sine Systems
- 8 (4 + 3 Power + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- MB1CKN0900
- Amphenol Sine Systems
- 9 (5 + 3 Power + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- MA1CAP1700
- Amphenol Sine Systems
- 17 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













