Home
All Products
Integrated Circuits (ICs)
PMIC - Voltage Regulators - Special PurposeON Semiconductor NCP4523G3T1G
NCP4523G3T1G
5S-NCP4523G3T1G
NCP4523G3T1G
IC REG LDO CMOS 3CH FOR RF 8SSOP
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Applications: | Converter |
| Voltage - Input: | RF Unit |
| Number of Outputs: | 3.5 V ~ 6 V |
| Voltage - Output: | 3 |
| Operating Temperature: | 3V |
| Mounting Type: | -40??????C ~ 85??????C |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Supplier Device Package: | 8-LSSOP |
| Other: | 8-MSOP (0.110,2.80mm Width),8-SSOP, |
Related special
-
- NCN49597MNG
- ON Semiconductor
- IC PLC MODEM FLEX 9.6KBDS 52-QFN
- In stock
-
- NCN5192MNG
- ON Semiconductor
- IC HART MODEM CMOS SGL 32QFN
- In stock
-
- NCN49599MNG
- ON Semiconductor
- IC PWR LINE COMM SOC 56QFN
- In stock
-
- NCN49599MNTWG
- ON Semiconductor
- IC PWR LINE COMM SOC 56QFN
- In stock
-
- NCN49597MNRG
- ON Semiconductor
- IC PLC MODEM FLEX 9.6KBDS 52-QFN
- In stock
-
- NCN5193MNTWG
- ON Semiconductor
- IC MODEM HARD CMOS 32QFN
- In stock
-
- NCN5192MNRG
- ON Semiconductor
- IC HART MODEM CMOS SGL 32QFN
- In stock
-
- NCV7001DWG
- ON Semiconductor
- IC SENSOR VAR RELUCT QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCV7001DW
- ON Semiconductor
- IC SENSOR VAR RELUCT QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCV1124DG
- ON Semiconductor
- IC SENSOR DUAL VAR-RELUCT 8-SOIC
- In stock
-
- NCV7001DWR2
- ON Semiconductor
- IC SENSOR QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCV7001DWR2G
- ON Semiconductor
- IC SENSOR QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCS36000DRG
- ON Semiconductor
- IC PIR DETECTOR CTLR 14SOIC
- In stock
-
- NCS36000DG
- ON Semiconductor
- IC PIR DETECTOR CTLR 14SOIC
- In stock
-
- NCS36000DRG
- ON Semiconductor
- IC PIR DETECTOR CTLR 14SOIC
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













