REF02HP+
5S-REF02HP+
REF02HP+
IC VREF SERIES 5V 8DIP
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Reference Type: | Series |
| Output Type: | Fixed |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 5V |
| Voltage - Output (Max): | - |
| Current - Output: | 21mA |
| Tolerance: | ??????0.5% |
| Temperature Coefficient: | 25ppm/??????C |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz: | 10??????Vp-p |
| Noise - 10Hz to 10kHz: | - |
| Voltage - Input: | 8 V ~ 33 V |
| Current - Supply: | 1.4mA |
| Current - Cathode: | - |
| Operating Temperature: | 0??????C ~ 70??????C (TA) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Mounting Type: | 8-DIP (0.300 |
| Supplier Device Package: | 7.62mm) |
| Other: | 8-PDIP,,, |
Related special
-
- RP17A-13P-12PC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Electrostatic Shield, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PA-13SC(71)
- Hirose
- 13 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP17-13P-12PC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12JD-15PC(71)
- Hirose
- 15 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PH-20SC(71)
- Hirose
- 20 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP17-13JA-12SC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PB-13SC(71)
- Hirose
- 13 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12RA-20PC(71)
- TE Connectivity
- 20 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- RP13A-12RB-13PC(71)
- TE Connectivity
- 13 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- RP13A-12JG-20PC(71)
- Hirose
- 20 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PK-20SC(71)
- Hirose
- 20 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PG-20SC(71)
- Hirose
- 20 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PD-20SC(71)
- Hirose
- 8 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- RP17-13J-12SC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP17A-13P-12PC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Electrostatic Shield, Strain Relief
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













